Logo

Działka na sprzedaż, 2 178,00 m², oferta nr SGSIJI651

255 000 zł

117 zł /m²

Rata 1 193 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Wawrzeńczyce, Kątecka

Działka 2 178,00 m², oferta nr , SGSIJI651, Wawrzeńczyce, Kątecka
SGSIJI651 - zdjęcie nr 0
SGSIJI651 - zdjęcie nr 1
SGSIJI651 - zdjęcie nr 2
SGSIJI651 - zdjęcie nr 3
SGSIJI651 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2178 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

117 zł

Powierzchnia:

2 178,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą