Logo

Działka na sprzedaż, 1 620,00 m², oferta nr 258/9046/OGS

520 000 zł

321 zł /m²

Rata 2 433 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawianka

Działka 1 620,00 m², oferta nr , 258/9046/OGS, Warszawianka
258/9046/OGS - zdjęcie nr 0
258/9046/OGS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1620 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

321 zł

Powierzchnia:

1 620,00 m²

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Działka na sprzedaż, 1 620,00 m², Warszawianka, 258/9046/OGS | Tabelaofert.pl