Logo

Działka na sprzedaż, 871,00 m², oferta nr 4993/2145/OGS

3 400 000 zł

3 904 zł /m²

Rata 15 908 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Lider Haus

Warszawa, Włochy

Działka 871,00 m², oferta nr , 4993/2145/OGS, Warszawa, Włochy, Włochy
4993/2145/OGS - zdjęcie nr 0
Galeria

Cena za m²:

3 904 zł

Powierzchnia:

871,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą