Logo

Działka na sprzedaż, 1 347,00 m², oferta nr 5826/3098/OGS

4 000 000 zł

2 970 zł /m²

Rata 18 715 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Włochy

Działka 1 347,00 m², oferta nr , 5826/3098/OGS, Warszawa, Włochy, Włochy
Lokalizacja działki 1347 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

2 970 zł

Powierzchnia:

1 347,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą