Logo

Działka na sprzedaż, 985,00 m², oferta nr 4929/3098/OGS

1 250 000 zł

1 269 zł /m²

Rata 5 848 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Włochy

Działka 985,00 m², oferta nr , 4929/3098/OGS, Warszawa, Włochy, Włochy
4929/3098/OGS - zdjęcie nr 0
4929/3098/OGS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 985 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 269 zł

Powierzchnia:

985,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą