Logo

Działka na sprzedaż, 3 524,00 m², oferta nr 7714/3098/OGS

3 500 000 zł

993 zł /m²

Rata 16 376 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Wawer

Brak zdjęcia

Cena za m²:

993 zł

Powierzchnia:

3 524,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą