Logo

Działka na sprzedaż, 3 050,00 m², oferta nr 2764/4857/OGS

2 287 500 zł

750 zł /m²

Rata 10 703 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Portman Nieruchomości

Warszawa, Wawer

Działka 3 050,00 m², oferta nr , 2764/4857/OGS, Warszawa, Wawer, Wawer
2764/4857/OGS - zdjęcie nr 0
2764/4857/OGS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 3050 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

750 zł

Powierzchnia:

3 050,00 m²

Data aktualizacji: 2025-09-18

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą