Logo

Działka na sprzedaż, 495,00 m², oferta nr 7492/3098/OGS

725 000 zł

1 465 zł /m²

Rata 3 392 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Wawer

Działka 495,00 m², oferta nr , 7492/3098/OGS, Warszawa, Wawer, Wawer
7492/3098/OGS - zdjęcie nr 0
Galeria

Cena za m²:

1 465 zł

Powierzchnia:

495,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą