Logo

Działka na sprzedaż, 1 004,00 m², oferta nr 10454/3098/OGS

990 000 zł

986 zł /m²

Rata 4 632 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Wawer

Działka 1 004,00 m², oferta nr , 10454/3098/OGS, Warszawa, Wawer, Wawer
10454/3098/OGS - zdjęcie nr 0
10454/3098/OGS - zdjęcie nr 1
10454/3098/OGS - zdjęcie nr 2
10454/3098/OGS - zdjęcie nr 3
10454/3098/OGS - zdjęcie nr 4
10454/3098/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

986 zł

Powierzchnia:

1 004,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą