Działka na sprzedaż, 4 670,00 m², oferta nr 9972/3098/OGS
7 600 000 zł
1 627 zł /m²
Rata 35 559 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.
Warszawa, Wawer

Cena za m²:
1 627 zł
Powierzchnia:
4 670,00 m²
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą