Logo

Działka na sprzedaż, 1 828,00 m², oferta nr 5011/3098/OGS

3 290 400 zł

1 800 zł /m²

Rata 15 395 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Ursynów

Działka 1 828,00 m², oferta nr , 5011/3098/OGS, Warszawa, Ursynów, Ursynów
5011/3098/OGS - zdjęcie nr 0
5011/3098/OGS - zdjęcie nr 1
Galeria

Cena za m²:

1 800 zł

Powierzchnia:

1 828,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą