Działka na sprzedaż, 33 384,00 m², oferta nr 5952/3098/OGS
21 000 000 zł
629 zł /m²
Rata 98 254 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.
Warszawa, Ursynów

Mapa
Cena za m²:
629 zł
Powierzchnia:
33 384,00 m²
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą