Logo

Działka na sprzedaż, 1 460,00 m², oferta nr 10131/3098/OGS

1 880 000 zł

1 288 zł /m²

Rata 8 796 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Ursus

Działka 1 460,00 m², oferta nr , 10131/3098/OGS, Warszawa, Ursus, Ursus
Galeria

Cena za m²:

1 288 zł

Powierzchnia:

1 460,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą