Logo

Działka na sprzedaż, 1 943,00 m², oferta nr 8397/3098/OGS

1 166 000 zł

600 zł /m²

Rata 5 455 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka

Działka 1 943,00 m², oferta nr , 8397/3098/OGS, Warszawa, Białołęka, Białołęka
8397/3098/OGS - zdjęcie nr 0
8397/3098/OGS - zdjęcie nr 1
8397/3098/OGS - zdjęcie nr 2
8397/3098/OGS - zdjęcie nr 3
8397/3098/OGS - zdjęcie nr 4
8397/3098/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

600 zł

Powierzchnia:

1 943,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą