Logo

Działka na sprzedaż, 8 596,00 m², oferta nr 5342/3098/OGS

2 250 000 zł

262 zł /m²

Rata 10 527 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka

Działka 8 596,00 m², oferta nr , 5342/3098/OGS, Warszawa, Białołęka, Białołęka
5342/3098/OGS - zdjęcie nr 0
5342/3098/OGS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja działki 8596 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

262 zł

Powierzchnia:

8 596,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą