Logo

Działka na sprzedaż, 2 000,00 m², oferta nr 10078/3098/OGS

2 460 000 zł

1 230 zł /m²

Rata 11 510 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka

Działka 2 000,00 m², oferta nr , 10078/3098/OGS, Warszawa, Białołęka, Białołęka
Galeria

Cena za m²:

1 230 zł

Powierzchnia:

2 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą