Logo

Działka na sprzedaż, 2 119,00 m², oferta nr 1962/2089/OGS

195 000 zł

92 zł /m²

Rata 912 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Walim, Kolonia Górna

Działka 2 119,00 m², oferta nr , 1962/2089/OGS, Walim, Kolonia Górna
1962/2089/OGS - zdjęcie nr 0
1962/2089/OGS - zdjęcie nr 1
1962/2089/OGS - zdjęcie nr 2
1962/2089/OGS - zdjęcie nr 3
1962/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2119 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

92 zł

Powierzchnia:

2 119,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą