Logo

Działka na sprzedaż, 1 200,00 m², oferta nr 415/14328/OGS

180 000 zł

150 zł /m²

Rata 842 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Sowa

Walim

Działka 1 200,00 m², oferta nr , 415/14328/OGS, Walim
415/14328/OGS - zdjęcie nr 0
415/14328/OGS - zdjęcie nr 1
415/14328/OGS - zdjęcie nr 2
415/14328/OGS - zdjęcie nr 3
415/14328/OGS - zdjęcie nr 4
415/14328/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

150 zł

Powierzchnia:

1 200,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą