Logo

Działka na sprzedaż, 4 100,00 m², oferta nr 9665/3098/OGS

1 459 000 zł

356 zł /m²

Rata 6 826 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Walendów

Działka 4 100,00 m², oferta nr , 9665/3098/OGS, Walendów
Galeria

Cena za m²:

356 zł

Powierzchnia:

4 100,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą