Logo

Działka na sprzedaż, 1 098,00 m², oferta nr PAN984568

197 640 zł

180 zł /m²

Rata 925 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Ulkowy, Kasztanowa

Działka 1 098,00 m², oferta nr , PAN984568, Ulkowy, Kasztanowa
PAN984568 - zdjęcie nr 0
PAN984568 - zdjęcie nr 1
PAN984568 - zdjęcie nr 2
PAN984568 - zdjęcie nr 3
PAN984568 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1098 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

180 zł

Powierzchnia:

1 098,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą