Logo

Działka na sprzedaż, 2 114,00 m², oferta nr 68/17137/OGS

220 000 zł

104 zł /m²

Rata 1 029 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nexus360 Nieruchomości

Twardogóra

Działka 2 114,00 m², oferta nr , 68/17137/OGS, Twardogóra
68/17137/OGS - zdjęcie nr 0
68/17137/OGS - zdjęcie nr 1
68/17137/OGS - zdjęcie nr 2
68/17137/OGS - zdjęcie nr 3
68/17137/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2114 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

104 zł

Powierzchnia:

2 114,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą