Logo

Działka na sprzedaż, 1 234,00 m², oferta nr 5531/260/OGS

493 600 zł

400 zł /m²

Rata 2 309 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Tuchom

Działka 1 234,00 m², oferta nr , 5531/260/OGS, Tuchom
5531/260/OGS - zdjęcie nr 0
5531/260/OGS - zdjęcie nr 1
5531/260/OGS - zdjęcie nr 2
5531/260/OGS - zdjęcie nr 3
5531/260/OGS - zdjęcie nr 4
5531/260/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

400 zł

Powierzchnia:

1 234,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą