Logo

Działka na sprzedaż, 1 006,00 m², oferta nr PAN497979

329 000 zł

327 zł /m²

Rata 1 539 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Trzcinisko

Działka 1 006,00 m², oferta nr , PAN497979, Trzcinisko
PAN497979 - zdjęcie nr 0
PAN497979 - zdjęcie nr 1
PAN497979 - zdjęcie nr 2
PAN497979 - zdjęcie nr 3
PAN497979 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1006 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

327 zł

Powierzchnia:

1 006,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą