Logo

Działka na sprzedaż, 6 534,00 m², oferta nr FRP-GS-194848

510 000 zł

78 zł /m²

Rata 2 386 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Furman

Trzcianka

Działka 6 534,00 m², oferta nr , FRP-GS-194848, Trzcianka
FRP-GS-194848 - zdjęcie nr 0
FRP-GS-194848 - zdjęcie nr 1
FRP-GS-194848 - zdjęcie nr 2
FRP-GS-194848 - zdjęcie nr 3
FRP-GS-194848 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 6534 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

78 zł

Powierzchnia:

6 534,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą