Logo

Działka na sprzedaż, 996,00 m², oferta nr PAN429313

280 000 zł

281 zł /m²

Rata 1 310 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Tokary, Lipowa

Działka 996,00 m², oferta nr , PAN429313, Tokary, Lipowa
PAN429313 - zdjęcie nr 0
PAN429313 - zdjęcie nr 1
PAN429313 - zdjęcie nr 2
PAN429313 - zdjęcie nr 3
PAN429313 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 996 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

281 zł

Powierzchnia:

996,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą