Logo

Działka na sprzedaż, 1 060,00 m², oferta nr PAN906524

280 000 zł

264 zł /m²

Rata 1 310 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Tokary, Przodkowska

Działka 1 060,00 m², oferta nr , PAN906524, Tokary, Przodkowska
PAN906524 - zdjęcie nr 0
PAN906524 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1060 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

264 zł

Powierzchnia:

1 060,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą