Logo

Działka na sprzedaż, 1 200,00 m², oferta nr 35921

270 000 zł

225 zł /m²

Rata 1 263 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 1200 m², Sztutowo

Sztutowo

Działka 1 200,00 m², oferta nr , 35921, Sztutowo
35921 - zdjęcie nr 0
35921 - zdjęcie nr 1
35921 - zdjęcie nr 2
35921 - zdjęcie nr 3
35921 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1200 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

225 zł

Powierzchnia:

1 200,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą