Logo

Działka na sprzedaż, 920,00 m², oferta nr 4396/4112/OGS

1 200 000 zł

1 304 zł /m²

Rata 5 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szklarska Poręba, Ludwika Waryńskiego

Działka 920,00 m², oferta nr , 4396/4112/OGS, Szklarska Poręba, Ludwika Waryńskiego
4396/4112/OGS - zdjęcie nr 0
4396/4112/OGS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 920 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 304 zł

Powierzchnia:

920,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą