Logo

Działka na sprzedaż, 3 500,00 m², oferta nr 3534/7376/OGS

315 000 zł

90 zł /m²

Rata 1 474 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szczecin

Działka 3 500,00 m², oferta nr , 3534/7376/OGS, Szczecin
3534/7376/OGS - zdjęcie nr 0
3534/7376/OGS - zdjęcie nr 1
3534/7376/OGS - zdjęcie nr 2
3534/7376/OGS - zdjęcie nr 3
3534/7376/OGS - zdjęcie nr 4
3534/7376/OGS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

90 zł

Powierzchnia:

3 500,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą