Logo

Działka na sprzedaż, 70 000,00 m², oferta nr 3763/7376/OGS

19 990 000 zł

286 zł /m²

Rata 93 528 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szczecin, Leśna

Działka 70 000,00 m², oferta nr , 3763/7376/OGS, Szczecin, Leśna
3763/7376/OGS - zdjęcie nr 0
3763/7376/OGS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 70000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

286 zł

Powierzchnia:

70 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą