Logo

Działka na sprzedaż, 1 061,00 m², oferta nr LS02538

159 000 zł

150 zł /m²

Rata 744 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Nieruchomości Plus+

Sychowo, Kaszubska

Działka 1 061,00 m², oferta nr , LS02538, Sychowo, Kaszubska
LS02538 - zdjęcie nr 0
LS02538 - zdjęcie nr 1
LS02538 - zdjęcie nr 2
LS02538 - zdjęcie nr 3
LS02538 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1061 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

150 zł

Powierzchnia:

1 061,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą