Logo

Działka na sprzedaż, 6 000,00 m², oferta nr 9381/3098/OGS

900 000 zł

150 zł /m²

Rata 4 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Świętochów

Działka 6 000,00 m², oferta nr , 9381/3098/OGS, Świętochów
9381/3098/OGS - zdjęcie nr 0
9381/3098/OGS - zdjęcie nr 1
Galeria

Cena za m²:

150 zł

Powierzchnia:

6 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą