Logo

Działka na sprzedaż, 1 353,00 m², oferta nr 390920235

410 000 zł

303 zł /m²

Rata 1 918 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty ABC DOM Biuro Nieruchomości

Świątniki Górne

Działka 1 353,00 m², oferta nr , 390920235, Świątniki Górne, Świątniki Górne
390920235 - zdjęcie nr 0
390920235 - zdjęcie nr 1
390920235 - zdjęcie nr 2
390920235 - zdjęcie nr 3
390920235 - zdjęcie nr 4
390920235 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

303 zł

Powierzchnia:

1 353,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą