Logo

Działka na sprzedaż, 2 804,00 m², oferta nr 44590/3186/OGS

622 800 zł

222 zł /m²

Rata 2 914 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 2804 m², Szpitalna, Suwałki

Suwałki, Szpitalna

Działka 2 804,00 m², oferta nr , 44590/3186/OGS, Suwałki, Szpitalna
44590/3186/OGS - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 2804 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

222 zł

Powierzchnia:

2 804,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą