Logo

Działka na sprzedaż, 82 008,00 m², oferta nr 44588/3186/OGS

7 540 000 zł

92 zł /m²

Rata 35 278 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 82008 m², Zachodnia, Suwałki

Suwałki, Zachodnia

Działka 82 008,00 m², oferta nr , 44588/3186/OGS, Suwałki, Zachodnia
44588/3186/OGS - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 82008 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

92 zł

Powierzchnia:

82 008,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą