Logo

Działka na sprzedaż, 2 114,00 m², oferta nr LER-GS-3491

199 000 zł

94 zł /m²

Rata 931 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Strzyżewice

Działka 2 114,00 m², oferta nr , LER-GS-3491, Strzyżewice
LER-GS-3491 - zdjęcie nr 0
LER-GS-3491 - zdjęcie nr 1
LER-GS-3491 - zdjęcie nr 2
LER-GS-3491 - zdjęcie nr 3
LER-GS-3491 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2114 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

94 zł

Powierzchnia:

2 114,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą