Logo

Działka na sprzedaż, 1 350,00 m², oferta nr LER-GS-3444

160 000 zł

119 zł /m²

Rata 749 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Strzyżewice

Działka 1 350,00 m², oferta nr , LER-GS-3444, Strzyżewice
LER-GS-3444 - zdjęcie nr 0
LER-GS-3444 - zdjęcie nr 1
LER-GS-3444 - zdjęcie nr 2
LER-GS-3444 - zdjęcie nr 3
LER-GS-3444 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1350 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

119 zł

Powierzchnia:

1 350,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą