Logo

Działka na sprzedaż, 9 385,00 m², oferta nr 9145/3098/OGS

3 284 750 zł

350 zł /m²

Rata 15 369 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Strzeniówka

Działka 9 385,00 m², oferta nr , 9145/3098/OGS, Strzeniówka
Galeria

Cena za m²:

350 zł

Powierzchnia:

9 385,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą