Logo

Działka na sprzedaż, 4 447,00 m², oferta nr PAN296260

8 900 000 zł

2 001 zł /m²

Rata 41 641 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Straszyn, Starogardzka

Działka 4 447,00 m², oferta nr , PAN296260, Straszyn, Starogardzka
PAN296260 - zdjęcie nr 0
PAN296260 - zdjęcie nr 1
PAN296260 - zdjęcie nr 2
PAN296260 - zdjęcie nr 3
PAN296260 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 4447 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

2 001 zł

Powierzchnia:

4 447,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą