Logo

Działka na sprzedaż, 1 350,00 m², oferta nr PAN690628

379 000 zł

281 zł /m²

Rata 1 773 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Straszyn, Zachodnia

Działka 1 350,00 m², oferta nr , PAN690628, Straszyn, Zachodnia
PAN690628 - zdjęcie nr 0
PAN690628 - zdjęcie nr 1
PAN690628 - zdjęcie nr 2
PAN690628 - zdjęcie nr 3
PAN690628 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1350 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

281 zł

Powierzchnia:

1 350,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą