Logo

Działka na sprzedaż, 1 261,00 m², oferta nr AG100624

1 090 000 zł

864 zł /m²

Rata 5 100 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty AGhouse Nieruchomości S.C.

Straszyn, Dworcowa

Działka 1 261,00 m², oferta nr , AG100624, Straszyn, Dworcowa
AG100624 - zdjęcie nr 0
AG100624 - zdjęcie nr 1
AG100624 - zdjęcie nr 2
AG100624 - zdjęcie nr 3
AG100624 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1261 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

864 zł

Powierzchnia:

1 261,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą