Logo

Działka na sprzedaż, 1 089,00 m², oferta nr PAN916654

272 250 zł

250 zł /m²

Rata 1 274 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Stegna, Mahoniowa

Działka 1 089,00 m², oferta nr , PAN916654, Stegna, Mahoniowa
PAN916654 - zdjęcie nr 0
PAN916654 - zdjęcie nr 1
PAN916654 - zdjęcie nr 2
PAN916654 - zdjęcie nr 3
PAN916654 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1089 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

250 zł

Powierzchnia:

1 089,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą