Logo

Działka na sprzedaż, 1 243,00 m², oferta nr PAN969446

310 750 zł

250 zł /m²

Rata 1 454 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Stegna, Mahoniowa

Działka 1 243,00 m², oferta nr , PAN969446, Stegna, Mahoniowa
PAN969446 - zdjęcie nr 0
PAN969446 - zdjęcie nr 1
PAN969446 - zdjęcie nr 2
PAN969446 - zdjęcie nr 3
PAN969446 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1243 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

250 zł

Powierzchnia:

1 243,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą