Logo

Działka na sprzedaż, 774,00 m², oferta nr 9330200

89 900 zł

116 zł /m²

Rata 421 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Grunt to Inwestycja

Staropole

Działka 774,00 m², oferta nr , 9330200, Staropole
9330200 - zdjęcie nr 0
9330200 - zdjęcie nr 1
9330200 - zdjęcie nr 2
9330200 - zdjęcie nr 3
9330200 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 774 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

116 zł

Powierzchnia:

774,00 m²

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą