Logo

Działka na sprzedaż, 3 545,00 m², oferta nr 9085/3098/OGS

1 807 950 zł

510 zł /m²

Rata 8 459 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Stara Iwiczna

Brak zdjęcia

Cena za m²:

510 zł

Powierzchnia:

3 545,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą