Logo

Działka na sprzedaż, 242 000,00 m²

62 500 000 zł

258 zł /m²

Rata 292 422 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Polskie Domy Drewniane S.A.

Środa Śląska

Działka 242 000,00 m², oferta nr , 10369818, Środa Śląska
10369818 - zdjęcie nr 0
10369818 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 242000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

258 zł

Powierzchnia:

242 000,00 m²

Data aktualizacji: 2026-02-24

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą