Logo

Działka na sprzedaż, 1 025,00 m², oferta nr 305/9046/OGS

180 000 zł

176 zł /m²

Rata 842 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Słubica Dobra

Działka 1 025,00 m², oferta nr , 305/9046/OGS, Słubica Dobra
305/9046/OGS - zdjęcie nr 0
305/9046/OGS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja działki 1025 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

176 zł

Powierzchnia:

1 025,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą