Logo

Działka na sprzedaż, 4 990,00 m², oferta nr 76290227

598 800 zł

120 zł /m²

Rata 2 802 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Słone

Działka 4 990,00 m², oferta nr , 76290227, Słone
Galeria

Cena za m²:

120 zł

Powierzchnia:

4 990,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą