Logo

Działka na sprzedaż, 1 802,00 m², oferta nr 134380227

90 100 zł

50 zł /m²

Rata 422 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Słone

Działka 1 802,00 m², oferta nr , 134380227, Słone
134380227 - zdjęcie nr 0
Galeria

Cena za m²:

50 zł

Powierzchnia:

1 802,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą