Logo

Działka na sprzedaż, 19 662,00 m², oferta nr SGTUSU276

3 499 000 zł

178 zł /m²

Rata 16 371 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Skarżysko-Kamienna, 3 Maja

Działka 19 662,00 m², oferta nr , SGTUSU276, Skarżysko-Kamienna, 3 Maja
SGTUSU276 - zdjęcie nr 0
SGTUSU276 - zdjęcie nr 1
SGTUSU276 - zdjęcie nr 2
SGTUSU276 - zdjęcie nr 3
SGTUSU276 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 19662 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

178 zł

Powierzchnia:

19 662,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą